X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Цифровий друк афіш та плакатів

У сучасному рекламному бізнесі друкована продукція має величезне значення. Яскравий, привабливий дизайн афіш або плакатів, ефектна подача і правильно підібрана колірна гамма можуть творити чудеса реклами. В ряду з іншими продуктами широкоформатного друку слід виділити такі вироби як постери, афіші та плакати.

 Афіші– це великі зображення з додатковою рекламною інформацією, які повинні привертати увагу, і мотивувати потенційних клієнтів відвідати захід або купити продукт. Як правило, вони виготовляються у великому форматі – від А3 до А0. Найпопулярніші з них – формати А2 і А3.

Матеріали, які використовуються для виготовлення цієї друкованої продукції:

  • крейдований папір – відмінний матеріал з високою щільністю;
  • банерна тканина;
  • полотно;
  • самоклеюча плівка.

Іноді плакати оформляють в спеціальні багетні рами, або використовують щільну основу. Афіші застосовують для поширення інформації про майбутню подію, їх встановлюють в громадських місцях. Безсумнівно, найважливішим аспектом друку є її висока якість. Для того щоб досягти такої якості використовуються різні технології:

–          цифровий друк (призначений для виробництва невеликого тиражу для продукції і формату,який не перевищує А3);

–          широкоформатний друк (так само призначений для виробництва продукції невеликого тиражу але формат вже може бути набагато більшим -А2, А1, А0 . Це найпопулярніший спосіб інтер’єрного друку в рекламній індустрії, з великими можливостями і відмінною якістю).

–          Офсетний друк (цей спосіб друку призначений для виробництва великих тиражів продукції із максимальним форматом відбитку, але не більше А0).

Афіші – це ті ж плакати, тільки меншого формату, вони завжди виготовляються на м’якій паперовій основі. Барвисті, ефектні і яскраві, вони привертають увагу і працюють так само ефективно, як і плакати. Але термін життя таких виробів набагато менший.

Наша компанія «ДрукАрт» пропонує виготовлення рекламних матеріалів великого формату, у відмінній якості і за доступною ціною. Постери, плакати і афіші виготовляються по вашому проекту, можна коригувати дизайн в процесі підготовки, використовувати поради та підказки наших фахівців і дизайнерів.

Друк афіш у Львові здійснюється на сучасному обладнанні, яке дозволяє втілити в життя найсміливіші задуми та ідеї.

Важливо пам’ятати, що при цифровому друку можна коригувати макет в процесі роботи, додавати елементи або змінювати відтінки. Такий варіант підійде для продукції малого формату. Якщо ж використовується широкоформатний друк афіші, потрібно дуже уважно поставитися до підготовки макета, уточнити заздалегідь всі деталі і аспекти.

Плакати, афіші та постери виготовленні у компанії «ДрукАрт» у Львові ідеальної якості – краще рішення для вашого бізнесу!

  • карта проїзду;
  • QR-код;
  • логотип та слоган компанії.