X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Виготовлення рекламних банерів у Львові

Рекламні банери – це універсальне поняття. Перевага полягає в тому, що виготовлення банерів досить дешеве, а такий тип рекламної продукції можна розмістити практично де завгодно. Крім того розмір і форма банерів може бути нестандартною, що тільки збільшує інтерес до них. Зараз широко використовуються банери, які повністю займають глуху стіну багатоповерхового будинку. Така реклама набагато ефективніше, ніж білборд, особливо, якщо розміщувати її в потрібному місці. Друк банерів дешево коштує, але її ефективність не можна недооцінити.

Друк банерів Львів

Основним і найбільш ефективним видом реклами залишається зовнішня реклама – реклама на банерах. Добре і якісно зроблений банер, розміщений в людному місці з великою прохідністю не тільки приверне увагу людей, а й призведе до Вас нових клієнтів. Правильно зроблений і вчасно розміщений банер може дати значно більшу віддачу ніж інші види реклами, а вартість його виготовлення і розміщення не зрівняється з рекламою по телевізору або іншими видами реклами. Саме тому рекламні банери по праву залишаються найбільш затребуваним рекламним продуктом.

Виробничий підрозділ друкарні «ДрукАрт» пропонує комплексне обслуговування Вашого бізнесу в сфері виготовлення, друку і монтажу банерів і банерної реклами.

Завдання наших фахівців – це оптимізувати і інтегрувати Ваші бажання в оптимальні рішення для ефективної рекламної компанії, яка приведе вам нових клієнтів і розповість про Ваші нові пропозиції старим. Будь то банерна реклама, реклама на розтяжках або інший вид зовнішньої реклами, ми однаково якісно виконаємо поставлене завдання і зробимо всю роботу в найкоротші терміни. Ми запропонуємо кілька варіантів дизайну і його виконання в різних цінових категоріях, пояснимо принципові відмінності і переваги запропонованих рішень.

Постійне і незмінно-гарна якість рекламної продукції, зробленої в друкарні «ДрукАрт» у Львові засноване на досвіді наших фахівців, які застосовуються ними цікавих і ефективних дизайнерських рішень, добре налагодженим виробничим процесом і якісним монтажем. Ми створюємо яскраву і рекламу і формуємо позитивний образ вашої компанії.Крім рекламних банерів проводимо також друк весільних банерів Львів.

Також можлива доставка вашої продукції велокурєром по м.Львові і компанією Нова Пошта по усій Україні.

Дизайн банерів Львів

Для того, щоб замовити у нас виготовлення банерів, необхідно для початку виготовити оригінал-макет спільно з дизайнером. Оригінал макет повинен бути найкращої якості особливо для великих форматів, для того, щоб це передалося при друку. Також слід пам’ятати те, що при великих обсягах замовлень нам знадобиться деякий час на виготовлення, яке обмежене швидкістю роботи друкарського обладнання, тому постарайтеся продумати все заздалегідь. Виготовлення банерів у Львові – це одне з наших основних напрямків, тому ми пропонуємо для Вас найкращі умови і якість у Львові та області.

Банери великого розміру

Банери особливо великого розміру зазвичай забезпечуються перфорацією, для того щоб зменшити так званий ефект вітрила. Банери можна кріпити або на стіні в спеціальній рамі, або на розтяжках. На рамі зазвичай кріпляться великі банери. І в одному і в іншому випадку пошкодження стіни мінімальні, але все ж краще визначити постійне місце проживання. За тривалістю використання цей вид реклами можна умовно розділити на банери тривалого використання і банери короткого використання. Останні якраз можна друкувати на папері. Погодні умови не встигнуть їх зіпсувати, але при цьому витрати на виготовлення будуть мінімальні. Друк банерів дешево обходиться тільки на папері. Тому якщо реклама буде проходити в приміщенні, скористайтеся цією можливістю заощадити достатню кількість коштів.

Терміновий друк банерів м. Львів

На особливих умовах можливий терміновий друк банерів. За терміновість буде проведена невелика націнка, зате Ви зможете отримати бажану продукцію вчасно незалежно від того, коли було прийнято рішення по виготовленню.

Замовляйте друк рекламних або весільних банерів у Львові, м. Жовка, Пустомити, Городок, Броди за телефонами вказаними вконтактах.

Дивіться також:
Друк візиток

Друк афіш та плакатів