X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Банерна сітка – один з найпопулярніших матеріалів для внутрішнього та зовнішнього широкоформатного друку як для використання в зовнішній рекламі, так і для оформлення приміщень. Банерна сітка має чудові характеристики міцності, не схильна до дії опадів, перепадів температур.

Компанія «ДрукАрт» пропонує широкий асортимент тканин ПВХ для широкоформатного друку на сольвентних принтерах. Ми також здійснюємо друк на тканині, друк на банерній сітці та інтер’єрний друк банерів. Компанія “ДрукАрт” має власне виробництво для виготовлення багатобарвних рекламних зображень будь-яких розмірів, яке дає можливість нашим клієнтам замовити друк на тканині, інтер’єрну друк банерів.

Сітчаста структура матеріалу дає головну перевага перед іншими банерними тканинами: сітка гасить вітрові навантаження тим, що пропускає повітря наскрізь. Ще однією незаперечною перевагою володіє банерна сітка: завдяки світлопроникності її можна монтувати на вікна і фальшфасади. Застосування банерної сітки – єдина можливість для маскування будівельних робіт, похибок зовнішнього оздоблення будівель, а також здійснення реклами великих форматів, за рахунок меншої парусності і ваги. Дахові установки, банерна реклама на металевих рейкових зборах без задньої підкладки, перетяжки із застосуванням друку на банерній сітці.

Банерна сітка стійка не тільки до вітряних навантажень! Вона також має високу зносостійкість і терпимість до погодних умов, вологості і низьких температур.

Для друку на банерній сітці передбачена спеціальна підкладка, що дозволяє зберегти потрібне зображення у високій якості.

Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві з нашими клієнтами, тому забезпечуємо стабільні і своєчасні поставки необхідних матеріалів і ретельно стежимо за їх якістю. У нас гнучка цінова політика, ми завжди відкриті до обговорення умов співпраці.

Наша продукція має сертифікати якості і відповідає всім вимогам, які існують в індустрії. Наші фахівці допоможуть підібрати необхідні матеріали відповідно до специфіки вашого бізнесу. Для докладної консультації ви можете зв’язатися з нами за телефоном, відправити повідомлення через форму на сайті або на e-mail, або залишити замовлення на матеріал на сайті.