X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Бланк – паперовий лист певного формату з відтвореною на ньому постійною інформацією документа й місцем, відведеним для змінної інформації. Бланк призначений для подальшого заповнення, з цією метою на ньому є порожні місця, для подальшого внесення туди інформації. По мимо всього іншого на бланках оформляється велика частина уніфікованих документів будь-якої компанії.

Друк бланків у Львові

Друкарня «ДрукАрт» пропонує друк фірмових бланків для компаній. Ми раді запропонувати вам цифровий друк корпоративної і фірмової поліграфії. Неможливо проігнорувати той фактор, що наявність і використання бланків компанії досить вагомий аргумент для статусу будь-якого підприємства, а також їх рекомендується використовувати в документообігу.

Фірмовий бланк. Партнери або потенційних клієнти починають знайомство з компанією з цього паперу. А ми всі чудово розуміємо, що першочергово важливо з першої хвилини справити хороше враження. У комплекс послуг компанії входить також і розробка дизайну, і друк бланків. Почніть формувати свій власний, унікальний, неповторний корпоративний стиль з замовлення послуг в друкарні у Львові «ДрукАрт». Пропонуємо вам також ознайомитися з нашими пропозиціями з виробництва фірмових папок, брошур.

Також ви можете додатково замовити друк візиток, друк рекламних листівок і друк наліпок. Це щоб відразу знизити витрати на виробництво поліграфії на майбутнє, а також звільнити себе від необхідності потім повертатися до питання замовлення послуг в друкарні. Ці рекламні матеріали відмінно доповнять ваші бланки і створять по-справжньому незабутній позитивний образ компанії. Де можна використовувати зразки фірмових бланків?

Друкарня «ДрукАрт» багато років має хорошу репутацію в очах партнерів. Ми не з чуток знаємо свою роботу і з величезним задоволенням поділимося досвідом і знаннями з вами. Та й крім того – наші ціни це справжній подарунок. Звичайно, ми працюємо в умовах сучасного динамічного ринку. І тримати в своїх «обіймах» надійних партнерів на постійній основі вже склалася і правильна практика. Будь-який досвідчений бізнесмен погодитися, що бізнес не любить цифри «один». Навіть якщо ви задоволені своїм партнером в питаннях виробництва pos матеріалів, або будь-який інший продукції зі списку поліграфії, то все ж варто мати таки партнерів як мінімум два. І ось наші пропозиції.

Друк фірмових бланків ціна.

Вартість тиражу залежить від кількох основних параметрів. Складність замовлення, терміновість виготовлення, а також потрібно розуміти який формат бланків ви використовуєте (наприклад, А4) і щільність бумаги. Прі замовленні виготовлення фірмових бланків у Львові, приділяйте особливу увагу дизайну. Ми можемо працювати з вашим макетом бланків, або можемо запропонувати вам посильну допомогу в розробці дизайн з урахуванням галузі компанії. Чи не хочете забивати голову? Тоді телефонуйте нам, або залиште заявку на сайті. Наш менеджер підбере всі необхідні параметри по вашому запиту на фірмовому бланку. Друк бланків оптом – природно дешевше, ніж виготовлення маленької партії.

Друк сертифікатів Львів

Сертіфікат – документ, який засвідчує відповідність стандартам, технічним вимогам, офіційно призначення правилами, регламентами, умовам договорів, а також підтверджує наявність у предявника певних знань і умінь, якщо мова йде про сертифікати в сфері освіти.

Відмінною рисою цього типу документів є використання при друку сертифікатів не тільки декоративних, а й захисних елементів-наприклад, водяних знаків, підписи офіційної особи і т.д. Все це дозволяє захистити сертифікат від підробок, що надзвичайно важливо для ділової репутації структури, яка видає сертифікат.

Наявність сертифіката здатне значно підвищити статус товару або послуги, створити позитивний імідж і підкреслити надійність, респектабельність компанії. Іноді сертифікати видаються на честь закінчення значущих заходів – конкурсів, конференцій і семінарів, виставок. В цьому випадку друк сертифікатів – хороший засіб для підвищення престижності заходу.

Різновидами сертифікатів можна назвати:

– Грамоти,

– Подяки,

– Дипломи,

подарункові сертифікати.

У нас Ви можете замовити друк сертифікатів подарункових, жартівливих, офіційних документів.

Як правило, ці документи виконуються в форматі А4 з використанням повнокольорового друку сертифікатів, враховуючи корпоративні кольори фірми або компанії. Можлива різноманітна після печатна обробка, і особливо вона доречна в тих випадках, коли мова йде про документи, призначених для вручення з приводу будь-яких урочистих подій, а також про подарункові сертифікати.

Виготовлення сертифікатів Львів проводиться офсетним, цифровим або шовкотрафаретним способом, на щільному крейдованому папері. Іноді застосовується дизайнерський картон – це зручно, якщо мова йде про грамотах, подяках, подарункових сертифікатах. За бажанням замовника може бути використаний однорідний або фактурний матеріал (дизайнерський папір або картон).

Ми не тільки роздрукуємо для вас унікальні, стильні сертифікати, а й допоможемо захистити документи від підробки. Для цього ми застосовуємо друк сертифікатів за спеціальним захисним технологіям. До заходів захисту відносяться нестандартні шрифти, приховані зображення, мікротекст, голограми, гільошірние сітки. Маючи великий досвід в сфері поліграфії, ми радимо нашим замовникам застосовувати відразу кілька рівнів захисту. Ви завжди можете розраховувати на грамотну консультацію з даного питання від наших фахівців.

Кожний різновид сертифікатів має свої вимоги щодо дизайну, а також щодо матеріалу і друку. Ми не забуваємо про те, що подарунковий сертифікат є одночасно інструментом брендингу, рекламною продукцією, а сертифікат якості зобов’язаний виглядати солідно і респектабельно. Якщо у вас немає готових ідей, наші дизайнери допоможуть вам розробити найкращий варіант оформлення сертифікатів.