X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Онлайн Замовлення розрахунку вартості друку блокнотів

Розмір

Тираж

Обкладинка

Підкладка (крейда 200)

Ламінація

Внутрішній Блок

Кількість сторінок

Папір

Вид Друку

Кріплення

Клейове кріплення

Пружинне кріплення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваший коментар

Цифровий та офсетний друк блокнотів у м. Львів

Цей предмет є відмінним варіантом, коли потрібно запам’ятовувати великі обсяги інформації. Щодня буквально кожному з нас необхідно оперувати різними відомостями.

Замовити блокнот з логотипом фірмиє не лише  зручністю, але і предметом престижу тієї або іншої компанії. Подібний аксесуар є відмінним і досить об’ємним вмістилищем записів будь-якого роду інформації:потрібних телефонних номерів, необхідних контактів, передбачуваних зустрічей та заміток, які можуть знадобитися в любий момент.

Нашим клієнтам ми пропонуємо два варіанти виготовлення блокнотів:

Друк блокнотів Львів

Студенти, художники і ділові люди обов’язково стикаються з необхідністю в терміновому порядку записувати той чи інший обсяг інформації. З цією метою блокноти з фірмовим стилем зазвичай виконують найрізноманітніші завдання.

При бесідах і знайомствах на виставках.На ділових зустрічах, ярмарках і конференціях.В спортивних заходах.

Найрізноманітніші канцелярські приладдя можуть принести масу корисних контактів і знайомств. Друк блокнотів з логотипом не представляє собою солідну статтю витрат навіть для фірми зі скромним бюджетом. Презент у вигляді невеликого блокнотика, виконаного у фірмовій колірній гамі, що несе логотип і назву компанії-організатора буде не тільки практичною підмогою для записів, а й ненав’язливою ​​постійною рекламою. Тому не розмірковуйте над бюджетом який потратите на таку зручну рік, адже у нас друк блокнотів недорого.

Переваги замовлення фірмових блокнотів у Львові

Завдяки сучасним комп’ютерним технологіям сучасна поліграфія малих тиражів пропонує виготовлення блокнотів за індивідуальним ескізом. Це ламіновані вироби, друк повнокольоровий, ціна виготовлення фірмових блокнотів досить прийнятна. Для розширення обсягів рекламного блоку замовника використовують ще один вельми ефективний прийом – девіз, контакти і адреси на обкладинках і листах.

Дивіться також:
Друк методичок

Брошюри друк

Друк книг