X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Онлайн Замовлення розрахунку вартості друку блокнотів

Розмір

Тираж

Обкладинка

Підкладка (крейда 200)

Ламінація

Внутрішній Блок

Кількість сторінок

Папір

Вид Друку

Кріплення

Клейове кріплення

Пружинне кріплення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваший коментар

Блокнот – це поширений поліграфічний продукт, який використовують практично у всіх сферах життя. Будь-якій людині приємно тримати в руках гарний та акуратний блокнот, який буде зроблений відповідно до його потреб та очікувань. Друк блокнотів здійснюється відповідно із індивідуальними дизайнами, які надають наші клієнти. У наш час навіть при наявності сучасного офісного обладнання, без цього виду поліграфічної продукції нам не обійтися.

Нашим клієнтам ми пропонуємо два варіанти виготовлення блокнотів:

Блокноти Львів

Офсетний друк підходить тим, хто вирішив замовити великі тиражі продукції. Цей спосіб друку блокнотів буде досить дешевим та доступним. У результаті його використання, клієнт отримує привабливі блокноти, виготовлені з матеріалу високої якості. Друк блокнотів із використанням цифрової друкарні дозволяє отримати значно більш чітке зображення, проте не дозволяє виробляти великі партії.

При виготовленні блокнотів ми використовуємо усі поради та вимоги наших клієнтів. Для компаній та різноманітних організацій ми пропонуємо виготовлення блокнотів у корпоративних кольорах із використанням корпоративної символіки. Логотипи можуть бути розроблені дизайнерами нашої компанії на замовлення клієнта. Крім цього на кожній сторінці блокнота може бути використана символіка вашої компанії. Робота дизайнера оплачується відповідно до складності замовлення.

Виготовлення та друк блокнотів у Львові

Друк блокнотів здійснюється на папері високої якості від провідних світових виробників. Для виготовлення обкладинок наша компанія використовує різні види плівок. Після друкування виріб може підлягати додатковій обробці: покриття обкладинки спеціальним лаком. Ми пропонуємо блокноти на проклейку або  на пружині.

Щоб замовити партію блокнотів, вам потрібно надіслати листа з точними вимогами на нашу поштову скриньку або зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті. Після узгодження деталей, ми запропонуємо вам дизайн або використаємо дизайн наших клієнтів. Замовляючи блокноти у нас, ви отримуєте продукцію високої якості, а співвідношення ціни та якості обов’язково сподобається вам. Ми завжди раді нашим новим клієнтам, які стають постійними. Наша компанія завжди готова співпрацювати з новими клієнтами та партнерами!