X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Ван Віжен – перфорована вінілова плівка на основі самоклеїння ,яка на 50% пропускає світло.

На зовнішній поверхні плівки виробляється друк, і за рахунок цього досягається ефект односторонньої прозорості. Зовнішня сторона вітрини або заскленого фасаду обклеюється перфорованою плівкою із зображенням. При слабкому освітленні всередині приміщення, з боку вулиці зображення буде сприйматися як єдина картинка й інтер’єр приміщення видно не буде. При цьому зсередини, через зворотну сторону плівки чорного кольору, буде видно вулицю.

Застосування даної технології надає можливість створювати абсолютно новий і ефективний рекламоносій з цілком або частково засклених фасадів будівель. Дана технологія широко застосовується у випадках, коли рекламна поверхня є ще й джерелом денного світла для приміщення і, закривши її звичайною плівкою, замовник відчутно втратить освітленість свого приміщення.

Методом широкоформатного друку на плівку ван віженнаноситься на повнокольорове зображення, при цьому використання такої плівки дозволяє створити ефект одностороннього світлопропускання.

При монтажі плівки Ван Віжен всередині приміщення створюється ефект «тонування» при цьому зовні видно тільки яскравий рекламний постер, що досить важливо в умовах брендування вікон автотранспорту та рекламного оформлення скляних фасадів торгових будівель.

Перфорована самоклеюча плівка типу Ван Віжен застосовується для комплексного оформлення прозорих поверхонь рекламних об’єктів – як правило, це скла фасадів офісних і торгових будівель, а також автотранспорт. Застосування перфорованої плівки на відміну від плівки ORACAL дозволяє зберегти значну частину сонячного світла при цьому забезпечуючи достатню оглядовість для людей всередині приміщення. Для монтажу рекламних плівок Ван Віжен рекомендуємо залучати фахівців рекламного агентства «ДрукАрт», які в стислі терміни і з гарантією якості виконають комплексне брендування Вашого об’єкта (транспорт, магазин, офіс і т.д.).

Переваги: ​​оперативність і високу якість широкоформатного цифрового друку тільки на ексклюзивній перфорованій самоклеющій плівці Ван Віжен (має високий ступінь світлопроникності), підвищена стійкість до атмосферних впливів, простота монтажу, можливість створення рекламних постерів необмеженої площі.