X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Професійно розроблений дизайн рекламної вивіски дозволяє створити яскравий,що кидається в очі і легко запам’ятовується образ фірми або компанії, який буде сприяти появі бажання у ваших клієнтів неодмінно придбати якийсь товар саме у Вас.

Зовнішня реклама – це поняття, яке вже давно і міцно увійшло в наше повсякденне життя. Люди щодня стикаються з різною зовнішньою рекламою. Мова йде не тільки про банери, бігборди та іншої подібної рекламної продукції, спрямованої на пряме залучення уваги потенційних клієнтів. Вже давно знайомі нам всім з дитинства вивіски є не чим іншим, як ефективною зовнішньою рекламою.

Напевно, буде не зайвим нагадування про те, який зовнішній вигляд мали вивіски 20-30 років тому. Відмінними рисами зовнішньої реклами тих часів були: похмурі форми, непоказні літери, непомітне колірне рішення. Вивіски виготовляли не для залучення потенційних покупців. Їх просто «штампували» для того, щоб перехожі були проінформовані, яка організація знаходиться в тому чи іншому приміщенні. Максимально стисло, коротко і без будь-якої родзинки. Адже саме та сама родзинка є однією з головних складових успіху Вашої компанії.

Раніше тепер уже звичні для нас вивіски з ефектним підсвічуванням ми могли бачити тільки в шедеврах зарубіжного кіно.

Зараз рекламна індустрія почала розвиватися дуже швидкими темпами.

На сьогоднішній день вивіски над невеликими магазинами і елітними нічними клубами, вивіски над входом в ресторан, а також при в’їзді на парковку, як ніби змагаються між собою в яскравості й ефектності.

Існує кілька видів вивісок:

  • Несвітлові плоскі вивіски.

В основному такі вивіски мають невеликий розмір, містять назву компанії або найменування продукції, що продається. Використовуються для павільйонів та невеликих торгових точок.

  • Світлові короби.

Являє собою короб, товщина якого коливається в межах 130 – 200 мм, може бути як одностороннім, так і двостороннім. В основному має сталевий каркас, обшиті листовим металом боки і лицьову поверхню, виконану з пластика з нанесеним малюнком або з банера.

  • Неонові вивіски.

Неонові вивіски дозволяють створювати різні ефектні, яскраві і барвисті картини, практично будь-якої форми.

  • Світлові об’ємні літери.

Такий тип вивіски являє собою об’ємну конструкцію у вигляді символу, яка має підсвічування всередині і лицьову світлопропускаючих частина. В основному застосовується для створення різних фасадних вивісок, а також може бути одним зі складових елементів складної комбінованої вивіски.

  • Комбіновані світлові вивіски.

Даний тип об’єднує в собі комбінацію з будь-яких перерахованих вище вивісок. Є найпоширенішими, адже саме з їх допомогою можна створити щось унікальне і неповторне.

Великий досвід роботи і доброзичливість співробітників нашої компанії допоможуть Вам створити кращу вивіску у Львові для вашої компанії.