X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Замовити 100/1000 Візиток Онлайн

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш Телефон (обов'язково)

Виберіть Замовлення

Завантажити файл

Коментар

Виготовлення візиток Львів

Друкарня «ДрукАрт» – це не тільки виготовлення візиток у Львові всіх видів – від недорогих (Економ і Бізнес) до ексклюзивних дорогих візиток, але і широкий спектр поліграфічних послуг – цифровий друк, офсетний друк, шовкографія, широкоформатний друк, конгрев і тиснення фольгою. У нашій компанії Ви можете замовити виготовлення візиток в будь-якій кількості. Ми друкуємо візитки у Львові як невеликими тиражами –  100, 200,300 штук, так і досить великими -1000,3000, 5000, 10000 штук і більше.Також можлива доставка візиток велокурєром по м.Львові і компанією Нова Пошта по усій Україні.

Технології, які використовуються для друку візиток – цифровий друк візиток, фольгування візиток, офсетний друк візиток, виготовлення візиток методом шовкографії (трафаретний друк), виготовлення візиток тисненням фольгою і конгревним тисненням.

Однак ми друкуємо не тільки візитки, але і іншу поліграфічну продукцію – листівки, буклети, каталоги, календарі, листівки, запрошення – в тому числі і з печаткою змінних даних.

ДрукАрт – це друк візиток Львів терміново (за 1-2 години).

Наші роботи:

Терміновий друк візиток у Львові

Стара приказка про те, що по одягу зустрічають, підтверджена не одним поколінням. Враження про будь-яку людину починає складатися з перших миттєвостей знайомства. Костюм, рукостискання, перша фраза. І візитка. Звичайно вона! Сьогодні багатьом необхідний терміновий друк візиток. Адже без них на сьогодні не може обійтися жоден захід, жодна ділова зустріч. І як же часто нам потрібнен терміновий друк візиток у Львові, адже вони часом так раптово закінчуються! Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете замовити виготовлення візиток терміново. Годину-півтори і плюс швидка доставка по Львові.

Ми організуємо виготовлення візиток Львів при першій же необхідності. І ці вироби будуть такої якості, якої Ви побажаєте. Сьогодні зробити терміново візитки не проблема. Величезний вибір паперу, новітні технології, плюс грамотні фахівці. І якщо Ви зрозуміли, що Вам потрібно зробити  візитки недорого і дуже швидко їх отримати, значить, Ви потрапили в потрібне місце. Коли Ви читаєте цей текст, то перебуваєте вже на половині шляху до успіху.

Дизайн візитки Львів

Для будь-якого бізнесу, нехай і самого маленького, дуже важливо завоювати і утримати повагу клієнтів та партнерів, для чого можна замовити дешево візитки. Сьогодні це розуміють всі, від собачого перукаря і приватної покоївки, до директора нафтозаводу і високопоставленого чиновника. Тому для всіх сфер бізнесу ми пропонуємо замовити дешево візитки у м. Львів з самим різним дизайном і оформлення. Адже іноді справа не в тому, щоб пред’явити шикарну і стильну візитку, а в тому  щоб просто її пред’явити! Щоб вона була в наявності, акуратна і максимально інформативна. Тому можна замовити візитки онлайн. Ім’я, прізвище, рід діяльності (або посада) і телефон – ось найважливіші речі, які потрібно вказувати на картці. Але в гонитві за швидкістю зовсім необов’язково жертвувати красою і стилем. Якщо у Вас є макет, розроблений знаменитим дизайнером, початківцем художником або навіть Вами особисто, Ви можете замовити візитки онлайн і також швидко отримати їх на руки. А можете при замовленні розповісти про свої побажання нашому дизайнеру, і також отримати саме те, що необхідно Вам. У сучасному світі не варто відволікатися на дрібниці, що давно стали буденністю. І всі ми вже прекрасно розуміємо, що замовлення візиток недорого і терміново стало звичним атрибутом сучасної людини. Про це не потрібно турбуватися, все дуже просто і питання це вирішується моментально.

Виготовлення візиток недорого онлайн

У будь-якому випадку, ми Вам допоможемо. Є люди, які просто не замислюються про дрібниці, а живуть в своєму ритмі, в божевільно швидкому темпі: все встигнути, нічого не забути, побувати на всіх нарадах і заходах. І часто буває, необхідне замовлення візиток терміново. Справитися з завданнями допомагають пухкі щоденники і спритні секретарі. При цьому стилі життя зробити візитки терміново ніяка не проблема: побачивши, що картки закінчуються, такий керівник дає доручення, і до вечора кілька нових пачок лежать на столі. І правильно – навіщо замовляти по одній-дві упаковки, якщо вони все одно закінчаться швидко? До того ж, зробити візитки терміново зовсім не проблема. Попереду стільки зустрічей і графік настільки щільний, що про дрібниці немає часу подумати. Але бувають люди, у яких виникають екстрені ситуації і потрібні як повітря візитки недорого. Наприклад, Ви закінчили курси манікюру або дресирування собак і потрібно швидко напрацьовувати свою базу приватних клієнтів? Все просто, замовте візитки недорого, і вони окупляться Вам в перший день роботи. Прості, з потрібною інформацією для клієнтів, з телефонами і часом, коли з Вами краще зв’язатися. Замовте візитки Львів центр і все вийде. Ви початківець дизайнер і розробили свій макет? А їхати нікуди не хочеться? Тоді замовляйте візитки онлайн – ми рекомендуємо кращий папір, який буде вдало поєднуватися з Вашим проектом.

Столичні правила і тренди

Життя в мегаполісі накладає свій відбиток. Тут частіше, ніж де б то не було, потрібне термінове виготовлення візиток в великих кількостях. В європейських містах приватні прибиральниці, садівники, домогосподарки нікуди не виходять без візитних карток. Це стало частиною сучасного ділового етикету. Тому багатьох цікавить ціна на друк візиток. Адже це і просто зручно – залишити інформацію про себе новим знайомим, співрозмовникам або обслуговуючому персоналу. Особливо, якщо мова йде про бізнес, нехай і найменшому! І ситуації, коли потрібне термінове виготовлення візиток, виникають в житті кожного столичного жителя частіше і частіше. У шаленому ритмі не помічаєш, як закінчилися картки. Благо зробити нові – ніяка не проблема. Один телефонний дзвінок і замовлення візиток Львів зроблено. Пройшли часи, коли карток доводилося чекати тиждень – сьогодні технології і життєва необхідність дозволяють виконувати замовлення моментально. Але багатьом здається, що в цьому випадку на друк візиток ціна буде занадто висока. Це міф! Сьогодні найпростіші картки будуть коштувати сущі копійки, Ви можете переконатися в цьому самі. Переконайтеся в тому, що ми робимо виготовлення візиток дешево і швидко. Ексклюзивні і дорогі картки, зрозуміло, теж друкуються, але обсяг таких замовлень невеликий. А ось щоб зробити недорогі замовлення візиток у Львові  ідеальне місто. Ми виконаємо все дійсно за маленькі гроші і за короткий час.

Для професіоналів – особливі пропозиції

Спортсмени і логісти, юристи, танцюристи, перукарі сьогодні потребують гідному представленні, і їм підходить друк візиток дешево і без надмірностей. Але це не означає, що кожен фахівець повинен бути представлений особисто. Іноді вистачає і презентації самого закладу, із зазначенням телефонів, адреси та годин роботи. Ми виготовимо такі візитки терміново дешево і в той же час акуратно і красиво. Наприклад, спортивні клуби та перукарні, таксопарки і школи танцю можуть замовити колективні картки. Тоді виготовлення візиток дешево і практично: можна замовити відразу велику партію, якої вистачить на довгий час для всіх співробітників. А записатися до свого майстра або викликати певного водія таксі можна і за загальним телефону, через адміністратора або диспетчера. А через великий партії замовлення друк візиток дешево обходиться і її не буде потреби повторювати дуже часто – 5 тисяч карток надовго закриють питання. У нас є як готові макети, так і бажання працювати з ексклюзивними варіантами, розробленими Вашими художниками. І приємна новина – на великі партії ми даємо великі знижки! Так що отримати свої візитки терміново дешево і потрібної якості сьогодні стало реальністю. Найголовніше, вибрати ту золоту середину, яка потрібна саме Вам – адже іноді стильний дизайн і авторська розробка дозволяють отримати дуже дешеві картки, які виглядають на всі 100!

Друк візиток: вибираємо стиль «необхідної дрібниці»

Візитка – це папірець який ми даємо новим знайомим при зустрічі, передає їм інформацію від нашого імені, тому кожне слова, написане на ній, потрібно ретельно зважити, перш, ніж замовити візитки. Зосередьте свою увагу на тому, що картка – не місце для зайвої інформації. Пам’ятайте, що виготовлення візитних карток – справа тонка. На них повинно бути багато вільного простору і не повинно бути нагромадження картинок і прикрас. Насправді візитки замовити дуже просто, а от зробити їх стильними – часом нелегко. Продумайте, чи хочете Ви вказати кілька своїх телефонів, або обмежитеся одним. Багато замовляють виготовлення візиток непродумано, а даремно. Іноді на робочих картках не вказують особистий мобільний. І крім логотипу фірми такі картки не містять додаткових прикрас. Тому часом термінові візитки виходять більш стильними та лаконічними, ніж ті, про дизайн яких думають тижнями. Надлишок інформації перевантажує і робить самі вироби незграбними і химерними. І часто дешеві візитки виходять витонченими і витриманими в дусі сучасності. У нас Ви можете замовити саме такі! Ви зможете візитки замовити самостійно, а вибрати колір і розмір, шрифти, стиль і спеціальні ефекти Вам допоможуть наші професійні дизайнери, які знають толк у виготовленні будь-яких поліграфічних виробів.

Проводимо друк візиток по всій території України – Львів, Київ, Тернопіль, Вінниця та районні міста Жовква, Пустомити, Городок, Броди доставка Новою поштою.