X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Кольоровий друк на дисках давно став невід’ємним атрибутом інформаційного носія, який робить його більш презентабельним і привабливим. Подібна послуга аж ніяк не данина моді, а дійсно якісний відмітний знак, безумовно, необхідний будь-якому користувачеві диска.

На сьогоднішній день замовити друк на дисках у Львові досить просто, оскільки багато компаній вже оцінили переваги подібного роду оформлення носіїв, а тому поспішають надати таку послугу своїм клієнтам.

Ілюстрований друк на cd, dvd дисках сьогодні це: модно, стильно, раціонально і практично. А у співпраці з нашою компанією ще й недорого. Крім безпосереднього друку на носії ми також можемо запропонувати оформлення вкладишів і обкладинок, що підтримують задану стилістику.

 

Послуга друку на дисках вашого індивідуального дизайну з подальшим записом на диск всілякої інформації рекламного характеру стала досить популярною в наш час. Це прекрасний інструмент реклами вашої компанії. Її основною перевагою є ефектність і економічність вкладень.

Нанесення малюнка на диск здійснюється за допомогою сучасного обладнання, що переносить зображення яскравим і барвистим. Фахівці нашої компанії здійснюють друк на дисках у Львові з максимально точною колірною передачею, що допомагає досягати просто вражаючих результатів!

Наше професійне обладнання призначене для друку дисків CD / DVD. Компанія«ДрукАрт» має ряд переваг, які значно виділяють нас із сірої конкурентної маси:

  • Послуга «терміновий друк на дисках», що дозволяє нам виконувати всі замовлення в точно обіцяний термін і не порушувати обумовлених умов.
  • У своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні витратні матеріали, які гарантовано зроблять зображення барвистим і привабливим.
  • Кожен клієнт отримує можливість роздрукувати пробник, після чого завжди можна внести деякі зміни і коректування.
  • Зручне розташування. Наша друкарня знаходиться майже в центрі Львова на вулиці Чорновола 43а.