X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Друкарня «ДрукАрт» пропонує високоякісний, строковий всіх видів друк календарів у Львові. Якщо ж  Вам потрібна стильна поліграфічна продукція, календарі, які послужать презентабельним корпоративним подарунком або прикрасою власного офісу? Цілий спектр послуг по друку і дизайну ви можете замовити в нашій друкарні. Надрукувати календарі всіх видів, швидко і якісно – сучасне обладнання дозволяє нам вирішити будь-які поставлені завдання! «ДрукАрт» в найкоротші терміни виготовить для вас перекидні або кишенькові, настінні або настільні календарі, з логотипом вашої компанії або з авторським дизайном.

Вам необхідна рекламна або вітальна продукція для корпоративної акції або свята, ярмарки або фестивалю? Оптимальним рішенням для вас може стати офсетний друк календарів. Терміново, і в той же час, недорого виготовити поліграфію можна, скориставшись нашою колекцією готових макетів.

Календар став вже традиційним бізнес-президентом, що представляє сегмент іміджевої корпоративної поліграфічної продукції. Подарований партнеру або потенційному клієнтові якісний дизайнерський календар може стати переконливим і вагомим аргументом у створенні нових ділових відносин або у зміцненні сформованих партнерських зв’язків. Тому не випадково друк календарів включений в перелік послуг багатьох фірм. Друкарня «ДрукАрт» у Львові не стала винятком. Більш того, виготовлення календарів стало одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності.

В аспекті замовлення календарів можливе застосування найрізноманітніших дизайнерських ідей і додаткових друкованих технологій, аж до персоналізації кожного виробу. Іншими словами, можна замовити календарі, орієнтовані на конкретного партнера із зазначенням, наприклад, його імені та по батькові, або акцентування уваги в календарній сітці на значущі в співробітництві дати, професійні свята та інше. Календарі під замовлення у Львовів друкарні «ДрукАрт» – реалізація будь-якої Вашої корпоративної задумки. При цьому виготовлені на замовлення календарі будуть відповідати як Вашим цілям, так і фінансовим можливостям. Наш прейскурант містить найвигідніші розцінки, при цьому ми готові друкувати календарі на замовлення від 1 штуки і до безкінечності – Вам лише варто визначитися з типом.

  • Популярні перекидні, що представляють яскраве зображення з річною календарною таблицею на одному аркуші.
  • Практичні квартальні, на розворотах яких представлені блоки по три місяці.
  • Настільні перекидні варіанти або, так звані, «будиночки».
  • Бюджетні, зручні і «бізнес-ефективні» кишенькові календарі.

Кожен календар, роздрукований в стінах друкарні «ДрукАрт» уособлює витончений смак, вміле виконання і працює на Ваш успіх. Якщо Вам потрібні календарі – друк замовте тільки у нас!

Дивіться також:

Друк блокнотів

Друк брошур

Друк флаєрів