X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

З кожним днем ​​в наше життя все активніше впроваджуються нові інформаційні технології – особисті зустрічі змінюються онлайн-конференціями, листи пересилаються за допомогою електронної пошти і т.д. Однак, незважаючи на це, жодна активно діюча фірма не може відмовитися від знайомих кожному конвертів і послуг поштового зв’язку. Багато в чому це обумовлено як існуючими законодавчими нормами, так і звичаями ділового обороту. При цьому для солідної фірми не актуальне використання звичайних конвертів, які продаються в кіосках , а замовляють виготовлення конвертів за індивідуальними макетами, з нанесенням логотипу фірми, реквізитів та інших елементів. Фірмові конверти роздрукувати можна в нашій друкарні «ДрукАрт» у Львові.

При виготовленні конвертів ми використовуємо високої міцності папір, сучасне обладнання і технології, перевірені часом фарби. Потрібні конверти в чорно-білому виконанні або конверти кольорові – купити в нашій друкарні можна будь-яку необхідну Вам продукцію. Незалежно від кількості виробів, Ви отримаєте своє замовлення конвертів в максимально короткий термін і максимально високого рівня якості. Технологічний процес виготовлення конвертів налагоджений і перевірений багаторічним досвідом роботи, тому при необхідності купити конверти у Львові оптом звернення в нашу фірму також стане самим раціональним рішенням.

Конверти на всі випадки

Поштові конверти з логотипом відправника давно стали хорошим тоном в бізнес-спілкуванні. Фірмові конверти виділять Ваші повідомлення, поздоровлення, рекламні пропозиції із загальної маси поштових відправлень. Наші дизайнери розроблять для Вас макет, який буде включати всі необхідні елементи: логотип, товарний знак, реквізити, корпоративні кольори і т.д. Багаті можливості повноколірного друку на конвертах дозволяють нашій компанії справлятися з будь-якими завданнями замовників. Для Вас ми виготовимо як велику партію недорогих конвертів з нескладним дизайном, так і конверти з дорогого паперу з яскравим оформленням для ексклюзивних запрошень і привітань.

Перше враження – в вашу користь!

Для формування і підтримки фірмового стилю важлива будь-яка дрібниця. Упаковка, в якій прийшло Ваше послання – це перше, що побачить потенційний клієнт або партнер, тому оформлення конверта варто ретельно продумати. Ми здійснюємо друк поштових конвертів різних розмірів, при цьому самі конверти можуть бути виготовлені з будь-яких видів паперу. Зображення можна нанести на лицьову або зворотний бік, а також на клапан.

Друкарня «ДрукАрт» виконає Ваше замовлення швидко і чітко відповідно до Ваших вимог. Компанія має в своєму розпорядженні новітнє, потужне обладнанням, що дозволяє з успіхом втілювати в життя найсміливіші ідеї. Ми пропонуємо безліч видів конвертів, а Ви вибираєте те, що потрібно саме Вам:

  • кольорові конверти;
  • конверти з логотипом і торговим знаком;
  • дизайнерські конверти з будь-якими малюнками;
  • конверти для дисків.

Якщо ж Ви ще не визначилися з логотипом, товарним знаком, фірмових кольорів і іншої корпоративною атрибутикою – в дизайн-студії компанії «ДрукАрт» розроблять для Вас оригінальну фірмову символіку. Ви також можете скористатися послугою доставки готового замовлення по Львову.