X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Лайтбокс – частина рекламної кампанії

Згідно зі статистикою, яскраві вивіски з підсвічуванням, якими і є лайтбокси, збільшують ефективність реклами на 22%. Цей факт успішно використовується як невеликими магазинами і торговими павільйонами, так і великими торговими центрами.

Лайтбокс (світловий короб), який може донести інформацію до споживача, залишаючись красивим елементом інтер’єру.

Лайтбокс може використовуватися:

  • як елемент оформлення вітрини;
  • як елемент інтер’єру;
  • як фасадна вивіска;
  • для презентацій і рекламних кампаній;
  • в залежності від специфіки закладу: як світлове меню в кафе або розкладу сеансів в кінотеатрі.

Лайтбокс використовується як для поширення інформації про короткострокові акції, так і може служити постійним вуличним рекламним щитом. Як правило, в експлуатації світловий короб дуже простий, що дозволяє за лічені секунди змінити в ньому постер і витрачати мінімум зусиль на догляд.

Виготовлення лайтбоксів у Львові

Заказвши у нас виготовлення лайтбоксів, ви отримуєте можливість замовити як стандартні світлові короби, так і за індивідуальним проектом. Завдяки унікальним розробленим нами технологіям і нашого досвіду, стандартний лайтбокс збирається в короткий термін, а виготовлення світлового короба за індивідуальним замовленням не складно. Ви можете використовувати їх там, де вважаєте за необхідне в якості вивіски або оформлення фасаду.

Наше завдання – виготовити для вас якісний продукт, тому що лайтбокс є одним з найважливіших елементів зовнішньої реклами при створенні унікального іміджу компанії.

Поширеним варіантом як зовнішньої, так і інтер’єрної реклами є світлові короби або лайтбокси. Як правило, вони займають значне місце у формуванні образу бренду і його впізнаваності, для популяризації окремого товару або послуги.