X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Друк на магнітах Львів

Що таке рекламний магніт? Це відмінний економічний варіант сувеніра, який залишиться у покупця на довгі роки. Магніти на замовлення Львів – це простий спосіб донести рекламну інформацію до кінцевого споживача, не нав’язуючи себе. За статистикою, споживач більше довіряє інформації, що знаходиться в його будинку, ніж вуличним щитам чи навязливої ​​реклами з екрану телевізорів. Уявіть собі, скільки разів ваш покупець за день відкриває холодильник? І кожен раз він бачить магнітик, що нагадує йому про Вашу компанію.

Рекламний магніт – це унікальний сувенір, який поєднає в собі властивості рекламного носія та сувенір одночасно. Середній термін служби рекламного магніту – 2-3 роки. Хочете підвищити лояльність до бренду? Використовуйте рекламний магніт!

Сувенірні магніти Львів

Сувенірні та рекламні магніти Львів на холодильнику на замовлення роблять наше життя трішки веселіше. Рекламодавці, які використовують сувенірні магніти, ефективно рекламують свій продукт або послуги кожен раз, коли ви підходите до холодильника. Сувеніри у вигляді магнітів нагадають про подорож або радісну подію в житті, це відмінний подарунок на всі випадки життя. Різноманітність магнітів не піддається систематизації, серед усіх велику групу складають магніти на холодильник, але на цьому їх застосування не обмежується.

Сувенірні магніти Львів можуть бути використані як рамки для фотографій, як записні книжки з прикріпленим до них олівчиком, які часто використовуються в офісах, як значки, закладки, магнітні дошки і пазли. Магнітні стікери на транспорт стали тим видом реклами, яка особливо помітна. На робочих місцях, на заводських підприємствах і офісах сувеніри з магнітів радують око і створюють атмосферу теплоти і затишку.

Розрізняють декілька видів магнітів на холодильник – це плоскі (вінілові), об’ємні з полімерною лінзою, стереомагніти. М’які, пухкі і приємні на дотик сувенірні магніти особливо радують дітей, вони зроблені з декількох шарів ПВХ, всередині може бути поролон. Символіка, дизайн і забарвлення – найнеймовірніші. Серед м’яких багато унікальної дизайнерської продукції, яка виготовляється невеликими тиражами.

Рекламні магніти – це сувенірна продукція особливого призначення, яка несе рекламу. Цими коштами реклами можна швидко просунути продукцію, підвищити популярність бренду і завоювати довіру покупців. Доведено, що подібний сувенір висить на холодильнику в середньому 2 роки і весь цей час реклама активно працює. Ненав’язливе нагадування про себе підвищує повернення до продукту на 30%.

Звернувшись в Компанію «ДрукАрт» для виготовлення сувенірних магнітів Львів, через півгодини Ви зможете прикріпити уже свій магнітик.

Магнітні пазли – це картинки, які треба збирати з окремих деталей, вони приносять радість дорослим і дітям в якості сувеніра або подарунка. Пазли розвивають моторику пальців, вчать малюків посидючості.

Наша компанія приймає замовлення друк на магнітах Львів і іншу сувенірно-рекламну продукцію. Ми виготовимо дешеві сувенірні магніти на замовлення будь-яким тиражем до дня народження, весілля або ювілею. Гідну якість сувенірів ми забезпечуємо, застосовуючи новітнє власне обладнання і екологічно чисті матеріали. Привабливість подарунка у вигляді будь-якої дизайнерської наклейки на холодильник ми підвищуємо, упаковуючи кожну в окремий пакетик.

Наші основні переваги:

– Досвід. Ми знаходимося більше 10 років на ринку виробництва . Більше 1000 клієнтів довіряють нам виробництво сувенірних магнітів з року в рік.

– Якість. Магніти, вироблені нами відповідають всім технічним вимогам.

– Швидкість. Термін виготовлення замовлення гнучких магнітів – від 1 дня.

– Вартість. Завдяки власному виробництву ми маємо можливість запропонувати вам мінімальні ціни.

– Просто ми любимо магніти 🙂

Крім магнітів ми пропонуємо також друк іншої сувенірної продукції, а саме: