X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Онлайн Замовлення на розрахунок вартості друку Методичок

Розмір

Тираж

Обкладинка

Внутрішній блок

Кількість сторінок

Вид друку

Папір

Кріплення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваше телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

Друк методичок Львів

Методичка – це невелика брошура з докладним методичним матеріалом із якоїсь дисципліни. Методички можуть бути для кожної сфери людської діяльності. Діляться методичні видання  (методидчки) щодо практичної спрямованості (містять матеріал або теоретичний, або суто практичний) і проблематиці (конкретній сфері наукових досліджень).Найчастіше в методичні вказівки для студентів включені наступні розділи: загальні положення, обрання теми, роль консультанта та наукового керівника, структура роботи (дипломної чи курсової роботи), вимоги щодо оформлення та змісту роботи, а також рекомендації, що стосуються підготовки до захисту. У методичку також включений і список літератури,обов’язковою для вивчення та додатковою. Цим списком можна користуватися при підборі джерел для написання студентських робіт. 
Багато хто помилково вважає, що відомості, що містяться в методичних посібниках (методичках), банальні і однакові, проте без них неможливо успішно виконати студентську роботу, наприклад, курсову або дипломну роботу,особливо звіт по практиці. При недотриманні правил написання робіт, встановлених у навчальному закладі, можна отримати низьку оцінку. 

Виготовлення методичок, щоденників, зошитів у м. Львів

Також друкарня ДрукАрт пропонує виготовлення особистих учнівських Щоденників , Зошитів. Це персональна візитка навчального закладу. Жодної зайвої інформації , тільки те що використовується в навчальному процесі.На даних поліграфічних виробах можна занотувати ; історію школи,дані про досягнення учнів,переможців олімпіад,спортивних змагань.Також можна занести -обов’язки учня,список викладачів та багато іншої корисної інформації !!!!