X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Друкарня «ДрукАрт» пропонує скористатися одним з найсучасніших видів реклами на основі самоклеючої плівки – друк наліпок у Львові. Інформаційна наліпка дозволяє не тільки виділити свій продукт, але передбачає широкі можливості її використання в іміджевих цілях. Друк наліпок та стікерів можлива з різною колірною гамою і текстурою – наліпки можна використовувати в якості сувенірної продукції або маркування товару.

У ряді випадків друку наліпок на плівці може використовуватися під захисні пломби, етикетки контролю розтину упаковки. Застосування оригінальних витратних матеріалів дозволяє етикетці витримувати механічні та атмосферні дії – ультрафіолетове випромінювання, високі і низькі температури, підвищену вологість.

Для розвитку бізнесу друк наліпок на замовлення у Львові дозволяє створювати активну зовнішню і внутрішню рекламну мережу за невисокою ціною. Наліпки активно застосовуються для реклами в транспорті, при оформленні вітрин, стін і устаткування торгової точки.

Рекомендуємо звернути увагу на послугу друку наліпок на авто  – останнім часом реклама, розміщена на автомобілі найбільш ефективна.

Виготовлення наліпок та стікерів

Наліпки, етикетки, що самоклеються і стікери створюються на основі, що дає якісне зображення і володіє захисними властивостями. Використання міцного матеріалу запобігає негативному впливу перепадів температур і інші впливи на наліпку. Виготовлення кольорових етикеток проводиться з паперу високої якості, з використанням універсальної полімерної плівки. Надійні клеї зроблять поверхню наліпки настільки клейкою, що прикріпити її буде просто навіть на нерівній поверхні. Ми виконуємо також строковий друк прозорих наліпок.

Цифровий друк наліпок на плівці і на папері виконується кількома методами. Конкретний вибір залежить від тиражу і виду вироби. Вони відрізняється високою швидкістю і використовуються в основному для малих і середніх тиражів виробів. Максимальний формат наліпок може доходити до 2 метрів в ширину, в довжину – до 50 метрів. Офсетний друк  застосовується для створення великих і середніх тиражів. Широкоформатний друк вінілових наліпок актуальний при виробництві продукції значного розміру з використанням особливо стійких фарб.

Сучасне обладнання, яким володіє наша компанія, і досвід наших дизайнерів дозволяють виготовляти широкий асортимент продукції, що самоклеїться. Вартість друку наліпок доступна і прийнятна. Вас приємно здивує якість продукії, сервіс, а так само ви можете ознайомитися з діючою системою знижок в нашій фірмі у Львові.

Етикетка – найважливіша частина іміджу вашої продукції, обличчя товару. Етикетка несе на собі не тільки корисну і конструктивну інформацію про склад і призначення продукту, але і емоційну складову. У більшості випадків вона допомагає покупцеві вирішити проблему вибору, стимулює імпульсне придбання і навіть сприяє отриманню задоволення від покупки. Адже володіння красивим, стильним і яскраво- етикетованим предметом підвищує самооцінку покупця.

Виготовлення етикеток Львів для продукції – одна з найбільш затребуваних і, в той же час, мінливих областей сучасної поліграфії. У пошуку нових засобів захисту торгової марки від підробок, а також інструментів для конкурентної боротьби, поліграфісти постійно розробляють нові технології та методи виробництва етикеток

Дивіться також:
Поклейка авто Львів

Паперові пакети Львів