X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Ціни на друк у Львові

Дизайнерські послуги ціна Львів

 Друк ціна Львів

Компанія «Друкарт» рада вислухати ваші побажання і втілити в життя всі ідеї. Ви бажаєте отримати кращий результат, і ми готові докласти всіх зусиль, щоб порадувати вас і запропонувати найвигіднішу для Вас цінову пропозицію. Ми не говоримо, що наша компанія – найдешевша професійна поліграфія у Львові але цілком можливо, що так воно і є …

Низькі ціни на поліграфічні послуги – один з принципових моментів нашої політики. Ми не женемося за прибутком, для нас набагато важливіше репутація надійної компанії, яка виконує замовлення в термін, на найвищому рівні і недорого. Маючи в розпорядженні передову техніку, ми маємо можливість встановлювати низькі ціни. Тому, перебуваючи в пошуку студії по виготовленню кольорової цифрової поліграфії у Львові недорого, просто зателефонуйте нам або напишіть. Друк афіш, брошур, каталогів, плакатів, візиток, листівок або ламінування – ми виконаємо будь-яке ваше замовлення якісно, ​​швидко і з мінімальними для вас витратами. Приєднайтесь до наших постійних клієнтів – і отримаєте додаткові приємні бонуси.

Ми здійснюємо друк візиток і на стандартному картоні, і на елітної дизайнерської папері, а також пластику, застосовуємо обрізка кутів, фігурну вирубку, тиснення фольгою і інші види післядрукарської обробки. Після всіх проведених операцій простий прямокутник паперу виглядає як витвір мистецтва, підкреслюючи тим самим статус володаря візитної картки.

Дешево замовити друк візитоку Львові +  термінове виготовлення

І для представника великої компанії, і для приватної особи виготовлення візиток у Львові проводиться з урахуванням всіх побажань замовника – по папері і способу друку, за колірною гамою і наявності зображень. Завдяки оптимальному поєднанню ціни на друк візиток, матеріалів, швидкості виготовлення і забезпечується можливість дешево замовити візитки у Львові і надрукувати в обумовлені терміни.

Термінове виготовлення і друк візиток дешево у Львові

У Львові цілком реально виготовити візитки дешево, але, незважаючи на низькі ціни, дешеві візитні картки будуть виглядати гідно за рахунок грамотно вибудуваного оригінал-макету, підбору кольорів і високоякісного друку. При обмеженому бюджеті замовника ми виготовляємо дешеві візитки на щільному папері без будь-якої додаткової обробки. Привабливий дизайн візитних карток, ідеальна передача кольору, матеріали від провідних виробників – і ваші картки займуть почесне місце в будь-який візитниці. Цифровий друк візиток, офсетний – в нашій компанії «Друкарт» можливо все.

У нашій компанії здійснюється термінове виготовлення візиток з нуля, а також терміновий друк візиток з оригінал-макету замовника за скромною ціною. Оперативний друк відбувається на цифровій друкарській машині, тому можливо зробити і невеликий тираж цифрових візиток, який буде готовий буквально за 15-20 хвилин.

Ознайомтеся з таблицею та дізнайтесь ціни на поліграфічні послуги, порівняйте їх з конкурентами, – і Ви переконаєтеся, що «Друкарт» пропонує  друк дешево і швидко і, найголовніше, – якісно!

Нашим клієнтам пропонується оперативна поліграфія Львів найвищої якості. Сучасне обладнання, передові технології і доброзичливий персонал допоможуть знайти оптимальне рішення з витратою мінімальних засобів і часу на поліграфічні послуги різного характеру: друк на різографі, виготовлення візитних карток і креслень, виготовлення палітурок і посвідчень, ламінування документів, копіювальні роботи та цифровий друк.

Ми пропонуємо послуги поліграфії приватним клієнтам, великим компаніям і рекламним агенціям, намагаємося забезпечити повний спектр поліграфічної, сувенірної, канцелярської продукції та супровідної документації.

Які б послуги вам не знадобилися друк плакатів, дизайн візитки, ламінування або будь-які інші види робіт – наша компанія виконає їх якісно, ​​швидко і за доступними цінами.