X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Виконуємо повнокольоровий цифровий широкоформатний друк у Львові на оригінальній спеціальній плівці Oracal (оракал) провідного європейського виробника ORAFOL Europe GmbH шириною рулону від 1,60 до 3 м. Додаткові послуги: ламінація поверхні плівки підвищує стійкість до УФ-випромінювання і механічних пошкоджень.

Рекламні постери широкоформатного друку на плівці ORACAL знайшли по-справжньому велике застосування в якості елементів зовнішньої реклами від створення яскравих штендерів і мимохідь і закінчуючи брендування транспорту і фасадів будівель в місті Львів. При замовленні виготовлення зовнішньої реклами з використанням вінілових самоклеючих плівок рекомендуємо звернути особливу увагу на виробника самої плівки для друку, а також на парк обладнання для широкоформатного друку. Від цих двох основних показників залежить кінцева якість готового рекламного носія. Надалі головним завданням буде виконання якісного монтажу реклами – від цього будуть залежати як довговічність, так і ефективність виготовленого рекламного макету. Тільки друк чорнилом європейських виробників на сучасному обладнанні і на оригінальній плівці Oracal при виконанні якісного монтажу фахівцями рекламного агентства «ДрукАрт» дозволить Вам тривалий час дивувати клієнтів і насолоджуватися результатами реклами.

Переваги: ​​оперативність і висока якість широкоформатного друку тільки на оригінальних плівках ORACAL, що володіють високим рівнем пігментації і світлонепроникності, підвищена стійкість до атмосферних впливів в результаті використання друку.

Ламінація – нанесення на готовий носій (банер, плівку) з широкоформатним друком спеціальної плівки з клейовим шаром за допомогою нагрітих валів машини для ламінування. За рахунок додаткової захисної плівки поліпшується стійкість зображення (до 100%) і механічна міцність носія (до 40%).