X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Папка – канцелярське приладдя, обкладинка, конверт для паперів. Фірмові папки є найкращим способом зберегти інформацію про Вашу компанію з свідомості потенційного клієнта.

Якщо Ви берете участь у виставці і не хочете щоб Ваша реклама загубилася серед пропозицій конкурентів, складіть всю підбірку рекламних матеріалів в фірмову папку, вкладіть візитку і будьте впевнені Ваше комерційну пропозицію буде розглянуто.

Друкарня «ДрукАрт» пропонує виготовлення високоякісних, повнокольорових папок у Львові для зберігання корпоративних і особистих документів. Стильна папка послужить частиною іміджу вашої компанії, стане незамінним аксесуаром під час проведення виставок, фестивалів, конференцій та інших заходів.

Для друку фірмових папок можуть бути використані: картон, цупкий папір, полімер. Вибір матеріалу багато в чому обумовлений терміном експлуатації. Для довгострокового користування краще зробити ставку на міцність, а ось паперові папки для документів, які найбільш економічні, незамінні при проведенні разових заходів. Вибирайте відповідний матеріал, форму і оформлення вашої майбутньої поліграфічної продукції. Ми готові запропонувати вам як стандартні, так і ексклюзивні варіанти.

Фірмові папки використовуються для зберігання документів, подання каталогів. Друкарня «Друкарт» офсетний друк пропонує своїм клієнтам в числі інших послуг з виготовлення реклами у Львові івиготовлення папок.

Від якості та професійності поліграфічної продукції вашої фірми залежить вибір покупця. Фірмова папка сьогодні вже обов’язковий елемент набору рекламно-інформаційних матеріалів. Наявність такої дрібниці як папка дасть +10 до репутації фірми. Пропонуємо оформити замовлення з дизайнерським оформленням на папки.

Папки з кільцями

Прабатько папки-реєстратора – дирокол. Повідомляємо вам: арочний механізм кріплення листів дозволяє вставити окремі листи на сталеві стрижні. Кільця надають значущості, що в свою чергу дасть певну перевагу при участі в конференції або на симпозіумі. Так, як ваші конкуренти напевно вже використовують папки з кільцями. Можливо, зараз ми друкуємо їх продукцію. Поспішайте замовити папки з кільцями у Львовів друкарні «ДрукАрт».

Виготовлення папок меню

Папки меню використовуються в ресторанному бізнесі найчастіше. Папка меню відрізняється презентабельним видом. Вона повинна викликати несвідому довіру, тому популярне виготовлення шкіряних папок. Папка меню повинна вписуватися в інтер’єр ресторану або бару. Вона відображає рівень закладу, відображає його фірмовий стиль. Виготовлення папок для меню.

Рекомендуємо для виготовлення  фірмової папки –  розміри трохи більше аркуша А4, бажано з двома клапанами. Запитайте будь-якого нашого клієнта – друкарня «ДрукАрт» гарантує виготовлення у відповідності з усіма побажаннями замовника. Ми пропонуємо виготовлення папок з картону, а також ламіновані папки, з прорізами (або кишеньками) під візитки або власниками. Друкуємо папки для CD / DVD-дисків, можемо нанести з логотипом будь-яку фірмову символіку.

Виготовлення папок у Львові Ціна

 Виготовлення папок і ціна складається з елементів: розмір лицьової частини, наявність (кількість, розташування і величина) клапанів, товщина корінця, матеріал, кольоровість друку та оздоблення. Розрахунок вартості тиражу робиться з урахуванням розкрою папки (цельнокроеная, на кільцях, вирубний замок і т.д.).

Фірмові папки з щільного крейдованого паперу будуть трохи дешевше, ніж картонні. Залежно від декількох особливостей замовлення і тиражу, готові виготовити офсетним, цифровим або трафаретним способами. Для виготовлення ексклюзивних папок застосовує широкоформатний струменевий друк, шовкографію або термоперенос.

Процес виготовлення ексклюзивних папок часто відбувається комбінованим способом. У друкарні повного циклу «ДрукАрт» високоякісне зображення на картонних / паперових поверхнях досягається офсетним способом друку і післядрукарської обробкою. Низька вартість – очевидний плюс цього методу. Якщо ви тільки що в «Яндекс» набирали виготовлення папок дешево, то потрапили за адресою. Тепер телефонуйте.