X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Компанія “ДрукАрт” крім якісного друку, також надає послуги  з естетичного оформлення  вітрин, авто, внутришнього оздоблення, тощо.

Поклейка авто, поклейка та оформлення вітрини у м. Львів

Вже минули ті часи, коли наклейки були популярні тільки у дітей. Наклейки як вид реклами, хоч і недавно увійшли в наше життя, але вже зайняли міцну позицію.

До недавнього, часу реклама на наклейках була долею тих, хто не міг або не хотів дозволити собі повноцінну зовнішню рекламу.

Наша компанія «ДрукАрт» пропонує Вам абсолютно новий підхід до розробки рекламної концепції, дизайну і друку наклейок,особливо актуальним на сьогодні є проклейка авто, у нас така послуга є помірно не дорогою по ціні.

Наклейки на магнітному вінілі

Перспективна галузь просування товарів і послуг орієнтована на постійний контакт споживача з носієм інформації закріпленому на поверхні із заліза (холодильник, двері, ворота, автомобіль). Цей виріб дозволяє не залишаючи клейового сліду створювати мобільні композиції рекламної або сувенірної продукції.

Ми виготовляємо наклейки на магнітному вінілі “магніти” найвищої якості за доступними цінами.

Наклейки на скло

Рекламні наклейки на скло – це новий підхід до реклами, яка вже стрімко набирає обертів. За допомогою наклейки ви можете розповісти своїм відвідувачам про новинки або привітати їх зі святами, наприклад, з Новим роком чи 8 Березня.

За допомогою оригінальної і красиво оформленої наклейки ваша вітрина або скляні двері стане витвором мистецтва, а перехожі напевно захочуть заглянути до вас.

Проклейка авто чи вітрин має безліч переваг:

  • це новий вид реклами, тому він уже сам по собі привертає увагу;
  • наклейки на скло автомобіля зручні і прості в експлуатації;
  • за допомогою наклейок можна рекламувати як окремий товар або проведену акцію, так і закріплювати позитивний образ бренду в цілому;
  • наклейки легко міняти в залежності від того, що ви хочете рекламувати;
  • за ними легко доглядати.

Виготовлення наклейок на авто або стіни у Львові

Сьогодні дуже мало компаній пропонує подібні послуги. Але ми завжди йдемо в ногу з часом, тому у нас ви можете замовити цю послугу.

Ми оперативно виготовляємо будь-які наклейки на автомобіль у м. Львів, на стіни або на вітрини за розумною ціною. Завдяки цьому, наприклад, ви можете періодично оновлювати зовнішній вигляд магазину або кафе без особливих витрат, органічно вписувати в інтер’єр інформацію про поточні акції і знижки. Звичайно ж, відвідувачі оцінять красиво оформлені вітрини як з поздоровленнями, так і з якісно зробленої рекламою.

Дана пропозиція за ціною і термінами виготовлення не є публічною офертою, вартість і терміни виготовлення можуть змінюватися з незалежних від друкарні причин (зміна курсу валют та інших факторів), точну вартість і термін виготовлення дізнавайтеся у менеджерів.