X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Паперові пакети Львів

Львів місто яскравих кольорів, світла і стрімкого руху, в постійній суєті якого так важко проявляти свою індивідуальність і виділятися чимось особливим! Дизайнери, візажисти, фахівці в області реклами пропонують все нові і нові способи бути завжди помітним, неповторним, впізнаваним. Незліченна кількість рекламних компаній Львова не залишається без роботи ні на хвилину: конкуренція змушує працювати фантазію з величезною швидкістю, а постійно змінюються віяння моди вимагають нових і нових проектів.

З огляду на істинність початкових слів знаменитої приказки «зустрічають по одягу», продавцями та менеджерами відділів будь-якого магазину Львова велика увага приділяється наявності пакувальних виробів, матеріалів, з яких вони робляться, формам і гамі кольорів, що знаходяться в тренді кожного сезону, щоб смак і вимоги покупця були задоволені.

В даний час паперовий пакет з логотипом є не просто звичайною упаковкою. Зараз такі паперові пакети високо цінуються як незвичайний і привабливий аксесуар, а також часто як рекламний елемент. Адже якщо людина отримає подарунок в такому незвичайному пакеті, він точно захоче постійно його використовувати і буде користуватися ним ще багато днів, отже, рекламу на ньому побачить практично все місто. Таким ось способом компанія і формує свій імідж через рекламу на пакетах, в які вкладаються дорогі і важливі подарунки. І безсумнівно, що ця реклама досягає своєї мети, адже всі люди як правило, запам’ятовують, якої фірми річ їм подарували.

Тому саме паперові пакети на замовлення надають Вам та Вашій компанії унікальну можливість заявити про себе таким незвичним способом.

Також з легкістю наша компанія «ДрукАрт» може запропонувати вам паперові пакети терміново — якщо вам дорогий кожен день.

 Поліетіленові пакети

«ДрукАрт» займається виготовленням крім паперових пакетів, поліетиленовими пакетами, адже поліетиленові пакети в сучасному світі найбільш популярні і актуальні. З їх допомогою легко і зручно переносити будь-які товари, зберігати речі або щось упаковувати для зберігання або транспортування. Поліетиленові пакети з логотипом компанії – недорогі, але досить ефективні в якості реклами так як і паперові пакети, що дозволяє активно розвиватися і поширюватися. Вони виробляються з високоякісного поліетилену за інноваційною технологією, що дозволяє надати найбільш унікальний і стильний дизайн, який буде кидатися в очі і привертати особливу увагу. Це дозволяє швидко і ефективно прорекламувати будь-яку компанію, що займається тією чи іншою діяльністю.

Друк на поліетіленових пакетах львів

Серед найбільш значущих переваг даного виду упаковки варто відзначити високу якість, міцність, практичність і надійність. Оригінальний дизайнерський стиль робить поліетиленові пакети з логотипом найбільш естетичними і привабливими. Важливим фактором виступає і те, що замовити виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом можна в будь-якому обсязі за привабливою ціною у Львові. Як правило, обсяги замовлення виходять досить значними.

Розміри і щільність пакетів

Замовити пакети з поліетилену чи паперовіможна різних розмірів і щільності, оскільки вони використовуються в усіх галузях нашого повсякденного життя. Наша продукція має три типи щільності (50, 70 і 80 мікрон).

Місткість одного виробу може складати до 25 кілограм ваги продукції. Виготовлення поліетиленових пакетів та паперових пакетів з логотипом можна для будь-яких цілей – упаковки сипучих товарів, в якості тари для зберігання або транспортування і безліч інших варіантів. Незалежно від даного дизайнерського стилю, продукція даного типу вигідно відрізняється доступною ціною і швидкими темпами виробництва великими партіями. Ці та багато інших чинників роблять поліетилен та папір найбільш перспективними і поширеними у всіх сферах промисловості і життєдіяльності.