X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Використання ручок з логотипом та фірмовою символікою різноманітно як недорогого сувеніра або роздаткового рекламного матеріалу на виставках, конференціях, семінарах, презентація.

Виготовлення ручок – ручки з логотипом найпопулярніший вид сувенірної продукції, яку люблять дарувати клієнтам і партнерам в рекламних цілях. Сувенірні ручки з нанесенням логотипу відмінно підходять для проведення рекламних заходів, промо акцій, виставок, різних семінарів і конференцій. Ручки з фірмовим логотипом це функціональний сувенір, який сприяє пізнанню вашого товару і поширенню інформації про нього.

Ручки з логотипом можна використовувати не тільки в якості сувеніра на масових заходах, а ще й як VIP-подарунок для ділових партнерів або працівників компанії, адже каталог ручок нашого сайту пропонує широкий вибір кулькових ручок в різної цінової категорії від оригінальних і недорогих до престижних і унікальних. Ручки з логотипом також можуть використовувати співробітники вашої компанії, тим самим зміцнюючи корпоративний дух і імідж організації. Вони є ефективним способом реклами в зв’язку з тим, що вони зазвичай лунають у великих кількостях на різних рекламних заходах.

Широкий асортимент авторучок від кулькових до металевих задовольнить навіть найвибагливішого клієнта. Ручка з логотипом – це вид сувенірної продукції, який підкреслить неповторний стиль вашої компанії. Рекламні і сувенірні промо ручки завжди будуть актуальним видом сувенірної продукції. Наша компанія не тільки продає оптом рекламні ручки, а й здійснює друк на ручках. Представлений великий вибір промо ручок під нанесення логотипу. У будь-якому випадку будь-які ручки з нанесенням фірмового логотипу ви не вибрали – це надійний спосіб підчеркнути вашу індивідуальність.

ред1

ред

3

Інша сувенірна продукція:

МАГНІТИ

ДРУК НА КЕРАМІЦІ

ДРУК НА МЕТАЛІ

ФУТБОЛКИ