X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

У наші дні розробка сайтів займає уми багатьох підприємців та власників компаній. Інтернет надає воістину необмежені можливості для розвитку бізнесу, і багато хто хоче скористатися ними. Однак людину, не знайомого з веб-індустрією, процедура розробки сайтів може відлякати своєю складністю. З іншого боку, розглядати створення сайту як щось просте і не варте уваги теж в корені невірно. Сайт може принести власникові значний прибуток, однак для цього потрібно осмислено підійти до його розробки. Ми розглянемо всі складові процедури створення сайту, щоб зробити її простою і зрозумілою для Вас.

1. Що являє собою розробка сайтів?
Отже, в сучасному розумінні розробка сайту – це спільна робота замовника і групи фахівців (проект-менеджера, дизайнера, веб-майстри, копірайтера). Кожен з учасників вирішує завдання в рамках своєї компетенції, проте вони діють спільно для досягнення конкретних цілей, що стоять перед веб-проектом. Тут ми переходимо до наступного ключового питання розробки сайтів – цілі.

2. Навіщо потрібна Створення сайтів?
Часто замовники перед створенням сайту не замислюються, навіщо їм потрібна веб-ресурс, а потім відчувають певне розчарування, так як сайт не виправдав їхніх сподівань. Щоб розробка сайтів досягла поставлених цілей, потрібно ці цілі сформулювати. Вони можуть бути самими різними, проте найбільш поширені два варіанти:
Сайт – представництво в Мережі. Фірмі без власного веб-ресурсу складно претендувати на звання серйозною, сучасної компанії, саме тому багато приходять до рішення замовити сайт. При цьому замовники не ставлять глобальних цілей перед розробкою сайту, їм просто потрібен ресурс, назву якого можна буде розмістити на візитках, в рекламних проспектах, каталогах і т. Д. У такому випадку замовника цілком влаштує сайт з елегантним дизайном, що містить кілька сторінок з ключовими відомостями про компанії. Подібний підхід цілком має право на життя, наприклад, якщо компанія успішно застосовує будь-які інші, офлайнові методи просування товарів і не потребує поки в розширенні ринку збуту. Такий сайт принесе фірмі певну користь, ставши вдалим штрихом до її іміджу. Крім того, згодом завжди можна буде переглянути свою позицію і модернізувати ресурс.
Сайт – джерело прибутку. Логічно використовувати багаті можливості Мережі для комерційного зростання компанії. Однак якщо Ви плануєте задіяти ресурс для залучення нових клієнтів, важливо підготувати його до цієї місії. Продає сайт повинен:
бути зручним і орієнтованим на користувача;
володіти дизайном, що запам’ятовується;
містити цікаву для відвідувача, актуальну, регулярно оновлювану інформацію;
бути доступним в Інтернеті 24 години на добу;
легко перебувати користувачами в Мережі по ключових запитах.
Природно, подібний ресурс вимагає серйозної роботи, в тому числі і від замовника, а також достатнього бюджету. Притому необхідно передбачити витрати не тільки на розробку сайту, але і на подальше професійний супровід ресурсу, його просування, контекстну рекламу і т. Д. Незважаючи на витрати, багато замовників вибирають саме розробку продає сайту, так як подібний варіант обіцяє в майбутньому значний прибуток і багаторазовий повернення всіх інвестицій.

3. Види розробки сайтів
Від цілей Вашого проекту залежить, розробку якого саме сайту Вам потрібно замовити. Перш за все, важливо визначитися з обсягом і структурою майбутнього веб-ресурсу.
Різні компанії пропонують різні класифікації сайтів залежно від структури, але так чи інакше вони зводяться до наступних типів:
Сайт-візитка, що містить від 1 до 3 сторінок (в нашій компанії обсяг сайту-візитки – 3 сторінки). Цей варіант оптимальний, якщо Вам необхідний сайт для представництва в Мережі.
Інформаційний сайт (у нашому асортименті представлений офіційний сайт обсягом 10-15 сторінок і корпоративний сайт розміром 30 сторінок) – ідеальне рішення для тих, хто хоче розширити коло клієнтів.
Сайт-магазин (в компанії «Фабрика сайтів» – необмежена кількість сторінок) орієнтований на організацію торгівлі в Інтернеті.
Також у розробці сайтів ключовим питанням є розробка дизайну сайту. Залежно від цього параметра, веб-майстри виділяють два основні методи створення сайту:
на основі унікального дизайну;
на базі готового шаблону.
Кожен із способів має свої переваги і недоліки. Безумовно, унікальний дизайн дозволяє отримати сайт, повністю розроблений на основі вимог замовника. Однак вартість такого ресурсу значно вище шаблонного варіанту, а терміни виготовлення – довше.
4. Етапи розробки сайту

Після того як Ви визначитеся з цілями веб-проекту і залежно від них виберете вид майбутнього ресурсу, можна приступати власне до розробки сайту. Процедура включає кілька етапів, і важливо чітко дотриматися їх послідовність. Отже, розробка сайтів складається з наступних процедур:

заповнення замовником брифів і анкет, надання матеріалу про компанію;
підготовка текстового і графічного матеріалу для розміщення на сайті;
складання ТЗ на розробку сайту;
розробка дизайну сайту (унікального або на основі шаблону);
верстка сайту;
узгодження;
внесення змін на основі побажань замовника;
завантаження сайту в Інтернет.
Під час безпосередньої роботи над сайтом багато залежить від виконавця, проте помилково думати, що після початку розробки сайту замовник може про нього забути і не приймати ніякої участі в процесі.
Це помилка – одна з найбільш поширених помилок при створенні сайту, які призводять до затягування термінів виготовлення і знижують якість ресурсу.

5. Найбільш поширені помилки при створенні  сайту
Часто при створенні сайту успіх визначають нюанси, які на перший погляд здаються незначними. Уникнувши помилок при розробці сайту, Ви багато в чому забезпечите успіх майбутнього веб-проекту. Отже, найбільш поширені помилки замовників:
Розпливчастість вимог і, як наслідок, нерозуміння між замовником і виконавцем. Постарайтеся якомога чіткіше і детально викласти всі свої міркування щодо дизайну, структури, функціонала майбутнього сайту. Наведіть посилання на найбільш вдалі, на Ваш погляд, сайти конкурентів. Не бійтеся задавати фахівцям питання, якщо Вам що-небудь незрозуміло.
Брак інформації про компанію замовника. Насамперед, мова йде про недостатню увагу до анкет і брифам. Не варто вважати подібні документи простою формальністю – чим більше відомостей Ви повідомите розробникам, тим більше сайт буде відповідати потребам Вашої організації. Вкрай бажано надання додаткових матеріалів про компанію, таких як буклети, статті про продукцію, каталоги і т. Д.
Затягування термінів узгодження. Чим швидше будуть внесені правки з боку замовника, тим раніше проект почне працювати.
Недостатня увага при внесенні правок після верстки. Отримавши на узгодження макет сайту, якомога уважніше вивчіть його, щоб згодом не було необхідності знову і знову повертатися до виправлень і переробок.
Недостатній обсяг контенту. Якщо Ви замовляєте інформаційний сайт з великою кількістю сторінок або інтернет-магазин, то рекомендуємо заздалегідь подбати про наповнення. Об’ємний, але при цьому напівпорожній сайт навряд чи справить позитивне враження на відвідувачів. Цю проблему можна вирішити, підготувавши контент самостійно або доручивши його створення фахівцям.
Оперативно вирішивши всі проблеми з виконавцями, Ви наблизите довгоочікуване завершення робіт зі створення Вашого сайту.

6. Що робити після завершення розробки сайту?
Завантаження сайту у Всесвітню павутину – безумовно, радісний момент і для замовника, і для виконавця. Проте ні в якому разі не варто зупинятися на досягнутому. Навіть якщо Ви не плануєте активної роботи по залученню клієнтів через Інтернет, не забувайте про Ваш сайт: потрібно регулярно проводити профілактичні роботи і стежити за тим, щоб контент не втратив актуальності. Якщо ж Ви вирішили використовувати сайт як інструмент у боротьбі за клієнта, то для Вас завантаження ресурсу в Мережу стане тільки початком шляху. Ваш сайт зажадає проведення цілого комплексу робіт, таких як:
професійний супровід;
регулярне оновлення інформації;
просування сайту;
настройка контекстної кампанії.
Доручивши всі ці роботи фахівцям «ДрукАрт», Ви позбавите себе від турбот, заощадите час і, головне, забезпечите чудовий результат.
Безумовно, розробка сайту та його підтримка вимагають і часу, і сил, і фінансових вкладень. Але якщо Ви правильно побудуєте роботу з сайтом за допомогою надійної компанії, то всі витрачені кошти окупляться і допоможуть Вам досягти успіху.
розробка туристичного сайту
проектування і розробка сайтів

Дивіться також:

Візитки недорого Львів

Друк флаєрів недорого

Друк блокнотів Львів