X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Сьогодні люди все частіше хочуть відійти від усього заїждженого і плоского, залишаючись в той же час в рамках стандарту. Особливо гостро це питання стоїть серед ділових людей, які хочуть виділитися з натовпу, але певні правила все ж ставлять свої рамки. Тут на допомогу може прийти така послуга, як тиснення фольгою. Тиснення фольгою може виконуватися на таких матеріалах, як пластик, папір, шкіра, дерево і т.п. Даний метод застосовується в художньому оформленні сувенірної продукції, етикеток, візиток, упаковок, тим самим надаючи продукції свій власний оригінальний і привабливий вигляд.

Тиснення фольгою відомо своєю здатністю надавати особливого блиску готового виробу. Під впливом температури і тиску кліше, фольга, стикаючись з виробом, оплавляється. Таким чином на готової продукції залишається відбиток, який відповідає кольору використовуваної фольги.

Якщо вашому фірмовому стилю властива особлива строгість, ми радимо використовувати тиснення паперу. Даний метод тиснення дозволяє залишати поглиблені елементи на виробі. В такому випадку фарба і фольга не використовуються.

Всі види робіт виконуються нашими майстрами на найвищому професійному рівні і на сучасному обладнанні. При цьому особливу увагу ми приділяємо вибору матеріалу для нанесення зображення і особливостям фірмового стилю наших клієнтів.

Тиснення в діловому світі

Тиснення фольгою надає предметам вишуканість, неповторність. Завдяки йому, предмет знаходить власне обличчя. Тому його використовують, коли хочуть надати індивідуальність, привабливість. Найчастіше тиснення використовують:

  • в оформленні подарункової упаковки;
  • при виготовленні візиток, буклетів, запрошень, бланків та іншої подібної продукції;
  • при оформленні сувенірної продукції.

Але це – стандартні сфери використання тиснення, і його застосування не обмежується тільки цим переліком. Тиснення також є хорошою рекламою і вселяє людині позитивні емоції. Наприклад, якісне тиснення логотипу на щоденнику буде нагадувати про компанії цілий рік, а візитка з тисненням, особливо якщо використовується фольга, допомагає створити враження про розкіш і стабільності. Тиснення на подарунковій упаковці або сувенірної продукції підкреслює ваше особливе ставлення до того, кому ви будете вручати подарунок.Тиснення фольгою у Львові

Ми надаємо послуги по якісному тисненні фольгою у Львові. Наш досвід дозволяє виконувати замовлення на високому рівні, а це дуже важливо, тому що тиснення можна переробити або змити.

Ми пропонуємо вам послуги з тиснення:

  • на натуральній і штучній шкірі;
  • на папері та картоні;
  • на пластиці і поліетилені.

Якщо ви ще не визначилися з тим, який точно зовнішній вигляд продукції ви хочете, звертайтеся до нас. Ми можемо дати професійні рекомендації по технології цього процесу і по дизайну.