X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Цифровий друк Львів

Цифровий друк – це максимально ефективне рішення, яке дозволить Вам отримати будь-яку друковану продукцію в найкоротші терміни.

Іноді виникають ситуації, коли негайно необхідна поліграфія, хай то терміновий друк брошур і листівок на виставку, буклетів на конференцію або просто ділових візиток. Саме в таких ситуаціях найменше хочеться чути про різну додрукарську підготовку та інші додаткові операції (наприклад, прилаладнання друкарської машини), які забирають багато часу.

Прекрасним рішенням для малотиражною термінової друку стане терміновий цифровий друк Львів.

 Цифровий друк є одним з найсучасніших і популярних методів друку.

Сучасні технології цифрового друку за допомогою фарби та паперу дозволяють створювати справжнє мистецтво, причому за прийнятною ціною і в максимально короткі терміни.

Основними сегментами ринку, де терміновий цифровий друк у Львові найбільш затребувана, є: ринок друкованої реклами, всілякі інформаційні видавництва, упаковка продукції. Якщо говорити про друковані реклами, то це – різні буклети, листівки і брошури, візитки, без яких зараз неможливо уявити жодну серйозну фірму або організацію. Останнім часом все частіше починають використовувати цифровий друк для тиражування різних інформаційних видавництв, з кожним роком значно збільшується кількість газет і журналів, які створені даним методом.

Цифровий друк має ряд переваг:

Відсутній тривалий процес додрукарської підготовки, який забирає досить багато часу і матеріальних ресурсів. За допомогою пробного відбитка Ви можете оцінити якість майбутнього тиражу. Ви завжди зможете внести корективи до початку виконання замовлення. За ціною ж, пробний відбиток дорівнює вартості однієї копії.

Через відсутність додрукарської підготовки – є швидким і ефективним рішенням.

Значна економія при друку замовлень невеликих тиражів.

Необмежена можливість вносити зміни в кожну наступну копію друкованої продукції, тим самим дозволяючи проводити друк необхідних елементів малим тиражем.

Можливість цифрового друку на різних матеріалах, наприклад: на тканині, плівці, папері.

Гарантовані мінімальні терміни виготовлення замовлення.

Замовити у Львові цифровий друк Ви завжди можете зайшовши на наш сайт і легко без зусиль та виділенням багато часу зробити замовлення онлайн.