X

Online Замовлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

captcha

Друк на шпалерах

Як приємно прокинутися і побачити чудовий сад – буйну зелень, екзотичні квіти, прозорий струмок! Або приймати ванну на березі моря! Чи обідати в лицарському замку!

Зараз для цього зовсім необов’язково ночувати під відкритим небом, встановлювати ванну на пляжі або їхати на батьківщину вікінгів. Досить замовити фотошпалери у Львові з будь-яким малюнком або пейзажем, який вам сподобався, і інтер’єр вашого будинку перетвориться в дивовижний і неповторний.

Можна вибрати готові зображення з каталогу і купити фотошпалери прямо на сайті. Тепер сучасні дизайнери рідко використовують для обробки будинків і квартир звичайні паперові шпалери. Найчастіше в створенні інтер’єрів беруть участь фотошпалери на замовлення, при цьому зображення можуть бути надруковані на пластиці або паперової поверхні з напиленням, що імітує різні фактури. Така техніка виготовлення настінних покриттів створює не тільки відчуття натуральності малюнка, а й пробуджує уяву.

Наклеєні фотошпалери на стіну можуть збільшити простір в невеликій кімнаті, або навпаки, надати більше затишку і камерності просторому приміщенню. Можна зробити в дитячій імітацію дитячого майданчика, якщо на вулиці все зайнято автомобілями. Продаж фотошпалер набирає обертів, тому що це один з найпростіших способів зміни інтер’єру. Але при цьому змінюється і сприйняття навколишнього життя. Нові фотошпалери дозволяють додати в своє життя фарб і побачити по-новому світ навколо.

Наша компанія «ДрукАрт» займається виготовленням фотошпалер по зображеннях, наданих клієнтом. Зрозуміло, не кожна фотографія підходить для виробництва фотошпалер. Для того, щоб визначитися з тим, які саме зображення відправляти нам для створення фотошпалер, зверніться до одного з наших менеджерів. Наш співробітник пояснить Вам, яке зображення зможе стати основою для майбутніх шпалер. Фотошпалери на замовлення у Львовікористуються все більшою популярністю. Це не дивно, адже таке покриття для стін не просто допомагає зробити інтер’єр стильним і яскравим, воно робить його унікальним. Ви зможете бути впевнені, що ні у кого з Ваших знайомих немає таких же шпалер. А при правильному виборі зображення, Ваша квартира може стати окремим світом – світом фантастичним, але при цьому цілком реальним. Виготовлення фотошпалер – спеціалізація нашої компанії, і в цій справі ми змогли досягти високого рівня майстерності. Ознайомитися з нашими роботами Ви зможете на сайті нашої компанії.

Переваги нашої компанії:

        • Широкий вибір зображень, підібраних нашими дизайнерами;

• Можливість виготовлення фотошпалер за індивідуальним замовленням;

• Застосування самих передових технологій;

  • Короткий термін виготовлення фотошпалер;

• Швидка доставка продукції в будь-яку точку Львова;

  • Низькі ціни та гнучка система знижок.